Choď na obsah Choď na menu

Čáry - Prietrž

2. 9. 2012

V nedeľu 2.9. 2012 od 16:30 odohralo naše mužstvo zápas v Čároch,

Ani tam sa nám nepodarilo vyhrať. Od začiatku sme sa snažili  o dobrú hru, čo sa im darilo do 22. minúty, kedy "Palo" Wank dal z priameho kopu gól na 0:1. Vedenie sme dlho neudržali a už o7 minút domáci z penalty vyrovnali, a o niekoľko minút neskôr sa ujali vedenia 2:1. Po prestávke sa o vietor v obrane domácich starali hlavne Jurajovia Špankovia a Wank. Po peknej individuálnej akcii Juraja Španku st. sa gólovo opäť presadil Wank. Stav 2:2 trval iba niekoľko minút,keď domáci zásluhou vlasntného gólu Michala Kukliša strelili vítazný gól na 3:2.

Kvôli dlhodobým zraneniam niekoľkýcj hráčov nastúpil na kraji obrany nový hráš Boris Wágner z Čáčova, na kraji zálohy Prietržan Peter Tomek, a v útoku nestarnúci Slavomír Chropovský.

Čáry - Prietrž 3:2 (2:1)

góly Prietrže: "Palo" Wank 2

zostava Prietrže: R. Fulier - J. Svatík (K), M. Zríny, M. Kukliš, B. Wágner - E. Janovíček, J. Španka ml, "Palo" Wank, P. Tomek - S. Chropovský, J. Španka st.